Dla grup zorganizowanych

Pobyt grupy

W naszym Ośrodku posiadamy pokoje 2-3-4-5 osobowe z łazienką – łącznie 54 miejsca noclegowe (+10 dostawek w razie potrzeby). Każdy pokój ma widok na rzekę, która płynie tuż przy obiekcie lub na górskie szczyty. Pobyt w Kija Chacie dla każdego Gościa jest przede wszystkim czasem, gdzie można odpocząć – jest tu cicho, spokojnie a w całej Chacie panuje miła i przyjemna atmosfera. Posiadamy pokoje odpowiednie dla par a także rodzin z dziećmi.

Grupom zorganizowanym (dorosłym) proponujemy
 • Śniadanie w formie szwedzkiego stołu + jeden ciepły, śniadaniowy posiłek (codziennie coś innego), kawa, herbata bez ograniczeń
 • Obiad dwudaniowy + kompot
 • Kolacja na ciepło lub w formie szwedzkiego stołu, herbata bez ograniczeń
Cena
 • 75 zł/os. – grupy 30-sto i więcej osobowe
 • 80 zł/os. – grupy do 29 osób

Od powyższej ceny przy rezerwacji min. 3 noclegów udzielamy 10% rabatu. Cena zawiera nocleg, śniadanie, obiad i kolację. Powyższy cennik nie dotyczy terminów w których obowiązują oferty pakietowe m.in. święta, sylwester, długie weekendy.

Biesiady jak dawniej

Zasiądziemy do suto zastawionych stołów. Podamy „gulasz z łapą niedźwiedzia” i michy pieczonych pierogów. Do tego domowy smalec, ogórki kiszone, pieczony chleb prosto z pieca i kompot. Smakoszom domowych wypieków zaserwujemy szarlotkę i makowca. O 22:00 na stołach zagoszczą płonące półmiski mięs. Popijać będziemy prawdziwy węgierski Tokaj. Oprócz uczty dla żołądka zadbamy także o ciało. Nad oprawą muzyczną będzie czuwać Górska Kapela Kija Chaty, która zagra tak, by nogi same rwały się do tańca.
W bufecie nie zabraknie regionalnych kufli piwa i prawdziwie leśnej nalewki!

Dodatkowo, zamówić można także:

 • Pieczonego wieprza
 • Pieczonego barana
 • Wędzone pstrągi
 • Deski serów kozich i owczych
 • Przed biesiadą, zależnie od pory roku proponujemy Państwu kulig z pochodniami lub przejazd wozami traperskimi.

To jest przykład programu imprezy, który organizujemy dla naszych Gości od wielu, wielu lat. Koszt takiej biesiady zawsze ustalamy indywidualnie wg. życzeń klientów.

Konferencje biznesowe

W naszym Ośrodku posiadamy dużą salę konferencyjną na 70 osób. Dysponujemy własnym sprzętem multimedialnym, niezbędnym na każdej konferencji. Oddzielona od części hotelowej i restauracyjnej sala, zapewnia pełen komfort spotkania i gwarantuje ciszę podczas szkolenia/konferencji.

Zapewniamy Państwu stolik kawowy z pysznymi przekąskami, a także dużo atrakcji, które służą jako integracja całej firmy.

Koszt konferencji zawsze ustalamy indywidualnie wg. życzeń klientów.

Ognisko z kiełbaskami

Dla grup zorganizowanych oferujemy ognisko z kiełbaskami i poczęstunkiem.

Ognisko z kiełbaskami – 15 zł/os. netto

W cenę wchodzi obsługa ogniska, kiełbaska, ketchup, musztarda, pieczywo, herbata bez ograniczeń, jednorazowy talerzyk i sztućce.

Ognisko z kiełbaskami i poczęstunkiem – do wyboru :

 • Swojski stół: Domowe wędliny, sery kozie i owcze, swojski chleb, smalec, ogórek kiszony, marynowane rydze (produkt sezonowy), ciasto, kawa, herbata, zimne piwo, grzaniec staropolski.
 • Ruszt: Kaszanka własnej roboty, karkówka, bigos z kotła, grochówka z kuchni polowej, pieczony oscypek, boczek

Do ogniska chętnie i pod nóżkę przygrywa Górska Kapela Kija Chaty.

Koszt takiego ogniska z poczęstunkiem ustalamy zawsze indywidualnie wg. życzeń klientów.

Pielgrzymki

Nasz pensjonat to doskonała baza dla wycieczek autokarowych odwiedzających nasz region. Bardzo lubimy przyjmować i gościć grupy pielgrzymkowe.

 • Pensjonat zlokalizowany jest bardzo blisko urokliwego drewnianego kościółka, który jest wizytówką naszej miejscowości.
 • Zapewniamy smaczne i niedrogie posiłki, miłą atmosferę, oraz dobre warunki noclegowe.
 • Świadczymy także usługi przewodnickie po naszym regionie, a szczególnie chętnie oprowadzamy grupy pielgrzymkowe po Sanktuariach i miejscach kultu religijnego w Bieszczadach.

Pomagamy w zaplanowaniu programu pobytu. Nocleg + wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja) dla osoby dorosłej: 65 zł/os.

Sami także pielgrzymujemy, więc znamy potrzeby i rozumiemy trud pielgrzymów!

Powyższy cennik nie dotyczy terminów w których obowiązują oferty pakietowe m.in. święta, sylwester, długie weekendy.

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.