Oferty sezonowe

Hubertus 2018 – czyli święto myśliwych, leśników i jeźdźców!

 

Czytaj więcej...

Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja

Andrzeju, Andrzeju, Dziewcząt dobrodzieju, Wolę swoją okaż, Najmilszego pokaż, czyli… Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja.

Zapraszamy na niezapomnianą noc Andrzejkową w górach Bieszczadach. Skorzystaj z naszej oferty i spędź wspaniały weekend w gronie znajomych!

Oferta obowiązuje w terminie 30.11 - 02.12.2018r. (piątek-niedziela)

Dla każdego Andrzeja rabat 30% na cały pobyt!
Czytaj więcej...

Święta Bożego Narodzenia 2018

Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa wraz z bliskimi do spędzenia Wieczoru Wigilijnego oraz Świąt Bożego Narodzenia w Naszym Ośrodku w zimowej scenerii Bieszczadów. Dla Naszych Gości staramy się stworzyć miłą, niepowtarzalną atmosferę, w której sami uczestniczymy. Wspólnie, przy szopce i choince podzielimy się opłatkiem, siądziemy i pośpiewamy kolędy, rozpakujemy prezenty.

Czytaj więcej...

Sylwester

Czytaj więcej...

Małanka czyli Sylwester w kalendarzu juliańskim

Patronem ukraińskiego Sylwestra jest Święta Melania, żyjąca na przełomie III i IV w. Impreza obchodzona jest zgodnie z datą ostatniego dnia roku według kalendarza juliańskiego, 13 dni później niż w powszechnie przyjętym kalendarzu gregoriańskim. Zamiast Sylwestra imieniny tego dnia obchodzi Melania. To imię jest bardziej popularne w kręgu wpływów kościoła wschodniego. Potocznie mówi się Małanka, stąd nazwa imprezy.

Czytaj więcej...

Hulaj dusza, jest karnawał!

Czytaj więcej...

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.